100% werkende retouren tegen een scherpe prijs
Op werkdagen voor 16:00u besteld, morgen in huis
Gratis verzending vanaf €50,-
14 dagen recht van retour
 
1 van 13
Geen resultaten gevonden met deze filters!
NET BINNEN
MSI Optix MAG24C - Curved Gaming Monitor - 24 inch
MSI Optix MAG24C - Curved Gaming Monitor - 24 inch
LET OP! Dit product heeft een zeer lichtje krasje in het scherm. Deze is niet zichtbaar bij dagelijks gebruik en niet vast te leggen op een foto! De MSI Optix MAG24C is geschikt voor hardcore gamers dankzij de hoge verversingssnelheid en...
€ 224,99 € 349,99
NET BINNEN
Acer RT280Kbmjdpx - 4K Monitor
Acer RT280Kbmjdpx - 4K Monitor
De Acer RT280Kbmjdpx is een stijlvolle en opvallende dunne monitor die in iedere kamer past. Dit is de ideale monitor om te genieten van entertainment en multimedia door het 4K beeldscherm. Hoge beeldkwaliteit Acer RT280Kbmjdpx heeft een...
€ 229,99 € 269,99
NET BINNEN
Acer KA220HQbid - Monitor - 21,5 inch
Acer KA220HQbid - Monitor - 21,5 inch
De Acer KA220HQbid is een monitor met een 22 inch Full HD beeldschermresolutie en beschikt over een VGA-, DVI-D- en HDMI-aansluiting. De monitor is ideaal voor het bekijken het bekijken van entertainment en de dagelijkse taken. Slim...
€ 74,99 € 99,99
NET BINNEN
BenQ EL2870UE - 4K HDR Gaming Monitor
BenQ EL2870UE - 4K HDR Gaming Monitor
Let op: Er zit een dode pixel linksmidden in het scherm. 28 inch Resolutie: 3840 x 2160 pixels 60 Hz TN paneel Mat schermoppervlak De BenQ EL2870U is een 28'' 4K monitor met HDR-ondersteuning. Dat is opzichzelf al vrij bijzonder voor een...
€ 209,99 € 289,99
NET BINNEN
Acer Predator G3-710 I10512 NL - Gaming Desktop
Acer Predator G3-710 I10512 NL - Gaming Desktop
De Acer Aspire G3-710 I10512 is een snelle gaming desktop met alle hardware in huis om de nieuwste games te kunnen spelen op hoge instellingen. De PC beschikt over een Intel Core i5-7400 processor met 8 GB werkgeheugen en op het gebied...
€ 929,99 € 1.099,99
NET BINNEN
ASUS ROG Strix XG35VQ - UltraWide Curved Gaming monitor - FreeSync (100Hz)
ASUS ROG Strix XG35VQ - UltraWide Curved Gaming...
De ROG Strix XG35VQ is een 35 inch WQHD 3440 x 1440 gebogen monitor die gebruikers volledig onderdompelt in de actie. De geavanceerde functies en vormgeving maken hem de perfecte bondgenoot voor elk gaming-avontuur! De Strix XG35VQ is de...
€ 719,99 € 799,99
NET BINNEN
Samsung U28E590D - AMD - 4K Monitor
Samsung U28E590D - AMD - 4K Monitor
LET OP! Dit product betreft een ex-demomodel. De behuizing van het scherm bevat krassen op het hoogglans. Op de achterkant zitten wat diepere krassen. Deze zijn slecht te zien op een foto. De monitor werkt verder naar behoren en bevat 1...
€ 199,99 € 249,99
NET BINNEN
Acer Aspire 3 A315-41-R37N - Laptop - 15.6 Inch - Ryzen 5 - 1256gb
Acer Aspire 3 A315-41-R37N - Laptop - 15.6 Inch...
Let op! De laptop heeft 3 nauwelijks zichtbare krasjes op de deksel en een klein donker vlekje boven de touchpad, deze beschadigingen zijn zo minimaal dat ze niet te fotograferen zijn! Plus- en minpunten van deze laptop: Start snel op...
€ 479,99 € 599,99
NET BINNEN
Logitech G PRO - Professionele Gaming Muis - Pc
Logitech G PRO - Professionele Gaming Muis - Pc
Logitech G werkt samen met veel van 's werelds beste eSporters om de PRO-reeks te ontwerpen met als doel materiaal voor extreme prestaties te creëren zodat professionals op het hoogtepunt van hun potentieel kunnen spelen. De nieuwste...
€ 63,99 € 79,99
NET BINNEN
Acer Chromebook R13 CB5-312T-K2LM - 13,3 inch - AZERTY
Acer Chromebook R13 CB5-312T-K2LM - 13,3 inch -...
Let op! Dit product beschikt over een Azerty toetsenbord, de indeling hiervan is anders dan het Nederlandse QWERTY toetsenbord! Plus- en minpunten van deze Chromebook: Full HD IPS beeldscherm. Het scherm is 360 graden kantelbaar. Deze...
€ 339,99 € 399,99
MSI Oculux NXG251R - Gaming Monitor - 24.5 inch (240Hz & G-Sync)
MSI Oculux NXG251R - Gaming Monitor - 24.5 inch...
- De achterkant is versierd met een RGB Ledstrip - Gebruik de DisplayPort aansluiting om gebruik te maken van G-Sync en 240 Hz verversingssnelheid. Bij gebruik van de HDMI-aansluiting is de verversingssnelheid beperkt tot 60Hz en is er...
€ 399,99 € 449,99
Cisco QSFP-40G-SR4-S Refurbished
Cisco QSFP-40G-SR4-S Refurbished
Cisco netwerk tranceiver module: 40GBASE-SR4 transceiver module, 4 lanes, 850 nm MMF kenmerken Cisco QSFP-40G-SR4-S=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: MPO. Soort kabel:...
€ 669,00 € 1.119,00
1 van 13
Laatst bekeken